KategorieYerba mate Kurupi Katuava 500g

Ten produkt nie byl jeszcze oceniany

Cena: 22,39 21,90 zł z VAT

Zapytaj naszego sprzedawcy: Adres e-mail biuro@vitafarm.com.pl
Yerba mate Kurupi Katuava 500g

Opis produktu

Yerba Mate Kurupi Katuava

Aromatyczna yerba mate z dodatkiem ziół Catuaby i Burritto.

Catuaba znana w Ameryce Południowej ze swych właściwości usuwających zmęczenie i poprawiających koncentracje. Silnie pobudza. Uznawana jako afrodyzjak powodujący wzrost libido, poprawiający ukrwienie organizmu. Burrito natomiast znana jest Ameryce Południowej ze swych właściwości łagodzących podrażnienia układu pokarmowego i poprawiających trawienie. Pozytywnie wpływa na naszą sferę umysłową oraz intymną. Kurupi Katuava jest delikatną i orzeźwiającą w smaku mieszanką yerby z ziołami. Posiada łagodny, lekko gorzki smak.

Składa się z listków, patyczków, pyłu, ciętej kory Catuaby oraz Burrito.

Sposób parzenia:
Przygotowanie yerby jest otoczone rytuałem. Wszystko po to, aby wydobyć z niej wspaniały smak oraz fantastyczne właściwości. Tradycyjnie parzy się ja w naczyniu nazywanym calabazą.

Należy wypełnić je suszem od 1/4 do 3/4 objętości a następnie zalać wodą o temperaturze ok. 75 stopni Celsjusza. Ilość suszu użytego do zaparzenia jest zależne od naszych preferencji dot. intensywności smaku.
Zaparzanie yerby wrzątkiem pozbawia ją większości wartości odżywczych.

Gotowy napar najlepiej pić za pomocą metalowej rurki, zwanej bombillą. Każde kolejne zaparzenie yerby uwalnia inny smak oraz odmienne właściwości.

Dodaj opinię o produkcie
Ocena: 1
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Kategorie

Przesyłka gratis dla zamówień od 250 zł